Звернення голови Гадяцької районної ради

Шановні голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій всіх форм власності та небайдужі громадяни!

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 в усьому світі стрімко поширюється. 12 березня 2020 року в нашій державі оголошено загальнонаціональний карантин, який продовжений поки що до 24 квітня 2020 року.

Станом на сьогодні, 17 квітня 2020 року, в Україні на COVID-19 вже захворіли 4662 особи, з них 879 – медичні працівники. Держава не виділяє обіцяних коштів, хоча наша Гадяцька центральна районна лікарня є опорним закладом – лікарнею інтенсивного лікування першого рівня і визначена такою, яка буде приймати хворих на COVID-19 разом із працівниками Гадяцького центру первинної медико – санітарної допомоги. Пік хвороби невпинно насувається. Ми повинні захистити наших медиків від зараження, бо вони сьогодні першими наражаються на небезпеку в боротьбі за наше здоров’я та життя.

Для придбання вкрай необхідного медичного обладнання, засобів індивідуального захисту , лікарських та дезінфікуючих засобів – для первинної медичної допомоги та центральної районної лікарні Гадяцька районна рада з усіх можливих резервів виділила додатково близько 3 млн. грн.. На жаль, цих коштів недостатньо.

Звертаємося до Вас з великим проханням допомогти та підтримати наш центр первинної медико -санітарної допомоги та центральну районну лікарню.

Ваша допомога стане дуже потрібною медикам для перемоги над вірусом і задля збереження життя і здоров’я жителів Гадяцького району.

Кожен, хто має бажання та можливість допомогти нашій районній медицині впоратися з пандемією, просимо перерахувати кошти на рахунки:

Реквізити для перерахунку благодійної допомоги для

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ” ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ:

Розрахунковий рахунок: UA923314010000026006054224295 Полтавське ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Отримувач: КНП “ГАДЯЦЬКИЙ ЦПМСД”

Код ЄДРПОУ отримувача: 38319453

Призначення платежу: Благодійна допомога.

Реквізити для перерахунку благодійної допомоги для

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ГАДЯЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ:

Розрахунковий рахунок UA133314010000026007054227235 Полтавське ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Отримувач: КНП “ГАДЯЦЬКА ЦРЛ”

Код ЄДРПОУ отримувача: 01999218

Призначення платежу: Благодійна допомога.

Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко

Оригінал публікації https://bitly.su/kg85z