До уваги жителів району!

КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»

повідомляє:

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на виконання пунктів 9.1, 10 наказу ДОЗ ПОДА від 17.03.2020 р. №58, у зв’язку з розповсюдженням на території України коронавірусної інфекції   COVID-19 та  з метою запобігання його поширення

тимчасово зупинена робота таких структурних підрозділів:

з 01.04.2020 року офтальмологічного  відділення, відділення відновної терапії та денного стаціонару  поліклінічного відділення;

з 06.04.2020 року госпрозрахункового відділення профілактичних медичних оглядів;

з 22.04.2020 року неврологічного та дитячого відділень (Медична стаціонарна допомога хворим з неврологічною патологією та дітям  надаватиметься на базі терапевтичного відділення).

Працівники  вищевказаних відділень попереджені про постійне перебування на зв’язку (телефон) та в разі виробничої  необхідності мають повернутися  до виконання своїх функціональних обов’язків.

Виходячи з вимог ст.113 КЗпП  встановлена оплата праці працівникам у розмірі двох третин посадового окладу на весь період простою відділень.

Робота відділень відновиться з дати  закінчення карантину, введеного постановою КМУ від 11.03.2020 року №211 та іншими нормативно-правовими актами.

Медична допомога населенню  надається вузькопрофільними лікарями поліклінічного відділення та черговими лікарями у приймальному відділенні.

реєстратура поліклініки (05354)2-15-96

приймальне відділення (05354)2-06-28