Благодійна допомога

Сьогодні, 29.04.2020 року, КНП «Гадяцька ЦРЛ» отримала від АТ «Укргазвидобування», в особі заступника Генерального директора із земельних та соціальних питань Чауса В.А., благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту для медичних працівників лікарні та антисептичних засобів.
А саме:
✅універсальний засіб антисептичний косметичний (антисептик) 5л – 10 штук
✅маска захисна з нетканого поліпропіленового матеріалу одноразового використання – 1000 штук
✅рукавички медичні оглядові нітрилові неприпудрені, текстуровані одноразові нестерильні преміум клас – 1000 штук
✅засіб для гігієнічної обробки поверхонь VIRUSTOP, кан. 5л, налив 4,5л – 12 штук
✅окуляри захисні UVEX pheos one sv excel, прозорі чорні – 68 штук
✅стрічка для окулярів UVEX чорна – 68 штук
✅респіратор бук-3, FFP3, без клапана – 500 штук

Всього отримано допомоги на суму 8️⃣9️⃣8️⃣8️⃣5️⃣, 2️⃣0️⃣ грн.

Щиро дякуємо керівництву АТ «Укргазвидобування» за небайдужість, за те, що не залишаєтесь осторонь в цей непростий час.