Щиро дякуємо розробникам МІС “Каштан”!

Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька центральна районна лікарня»  Гадяцької районної ради

висловлює щиру вдячність

розробникам медичної інформаційної системи «Каштан» ТОВ «CIET Холдінг»

за забезпечення можливості  завантаження  пріоритетних медичних послуг за квітень 2020 року в автоматичному режимі через систему “FinHealth” (Advanter Health) на спеціальний сервіс звітності НСЗУ https://066.e-health.gov.ua/  без необхідності ручного введення даних.

Процес  відбувся автоматично,  як і при передачі інформації в НСЗУ під час Пілотного проекту  з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в Полтавській області  у 2019-2020 роках.

Бажаємо МІС «Каштан» процвітання, професійного розвитку, креативності, наполегливості в досягненні цілей, гарних партнерів та вдячних користувачів!!!

Так тримати!!!