Капітальний ремонт приймального відділення

В умовах реформування медичної галузі України Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради визнано однією з 8 опорних багатопрофільних лікарень Полтавської області.
На цей час КНП «Гадяцька ЦРЛ» заключено з Національною службою здоров’я України договори на 12 пакетів медичних послуг, визначено чіткий напрямок перепрофілювання нашого закладу в лікарню інтенсивного лікування І рівня. Невід’ємною частиною цього процесу є надання допомоги в невідкладних станах у режимі 24/7. Для цього заплановано капітальний ремонт приймального відділення лікарні, з перепрофілюванням його в приймально-діагностичне відділення.
Визнання опорним закладом дало можливість лікарні бути включеною в програму Президента України «Велике будівництво», у рамках даної програми і проводиться ремонт.
Проектно-кошторисна документація пройшла технічну експертизу й було оголошено тендер на виконання ремонтних робіт, визначено переможців даного тендеру. Роботи розпочнуться після улагодження всіх юридичних питань.
В оновленому приймально-діагностичному відділенні буде встановлено комп’ютерний томограф, для обстеження, у тому числі, пацієнтів із гострим порушенням мозкового кровообігу, для того щоби мешканці міста й району могли отримати допомогу на місці, без потреби транспортування таких хворих в інші спеціалізовані медичні заклади області.
Ремонт приймально-діагностичного відділення має бути завершено до 21 грудня 2021 року, згідно договору з генпрідрядником.